Kalenteri
Toukokuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
18
 
 
1
2
3
4
Peli:Kisapuisto KHT B
17:00-17:20
KaaPo-ÅIFK svart
Peliin kutsutaan, till spelet kallas: Egil, Amilcar, Alexander, Valtteri, Jaa
Peli:Kisapuisto KHT A
18:00-18:20
ÅIFK svart-FC RP
Peliin kutsutaan, till spelet kallas: Egil, Amilcar, Alexander, Valtteri, Jaa
Peli:Kisapuisto KHT A
18:30-18:50
SalPa P08-ÅIFK svart
Peliin kutsutaan, till spelet kallas: Egil, Amilcar, Alexander, Valtteri, Jaa
Peli:Kisapuisto KHT A
19:00-19:20
ÅIFK svart-TPS/08
Peliin kutsutaan, till spelet kallas: Egil, Amilcar, Alexander, Valtteri, Jaa
5
19
6
7
Tapahtuma:18:30 ÅIFK:n juniorikutsuottelu Inter - RoPS ti 7.5 klo 18.30
Alla med familjen välkomna - gratis inträde.
Harjoitukset:Javenture
18:30-20:15
Inneträning

8
9
10
11
12
Peli:Terveystaloarena
14:00-15:00
Hirvensalon tiikerit-ÅIFK
Samling kokoontuminen 13.30.Edin, Alexander, Hamza, Amilcar, Egil, Yac
Harjoitukset:Teräsrautelan kenttä
14:00-15:00
Maalivahtitreenit - målvaktsträning
Pelaajat numetään erikseen
20
13
14
15
16
17
18
Peli:Mynämäki Laurin koulu KHT A
17:00-17:20
MynPa-ÅIFK gul
Samling/ kokoontuminen 16.30.Till matchen kallas/ peliin kutsutaan:
Peli:Mynämäki Laurin koulu KHT B
17:30-17:50
ÅIFK gul-TPS T08 musta
Till matchen kallas/ peliin kutsutaan:Kalle, Onni, Hamza, Benny, Yacqu
Peli:Mynämäki Laurin koulu KHT B
18:00-18:20
ÅIFK gul-MaPS Valkoinen
Till matchen kallas/ peliin kutsutaan:Kalle, Onni, Hamza, Benny, Yacqu
Peli:Mynämäki Laurin koulu KHT A
19:30-19:50
OU-ÅIFK gul
Till matchen kallas/ peliin kutsutaan:Kalle, Onni, Hamza, Benny, Yacqu
19
Peli:Masku Taponketo KHT B
13:30-13:50
ÅIFK svart-KaaPo/P10
Peliin kutsutaan/till spelet kallas: Edin, Leevi, Egil, Valtteri, Ami, Hugo,
Peli:Masku Taponketo KHT A
14:00-14:20
PöKa-ÅIFK svart
Peliin kutsutaan/till spelet kallas: Edin, Leevi, Egil, Valtteri, Ami, Hugo,
Peli:Masku Taponketo KHT A
14:30-14:50
ÅIFK svart-MaPS
Peliin kutsutaan/till spelet kallas: Edin, Leevi, Egil, Valtteri, Ami, Hugo,
Peli:Masku Taponketo KHT B
15:00-15:20
FC Rauma 08-ÅIFK svart
Peliin kutsutaan/till spelet kallas: Edin, Leevi, Egil, Valtteri, Ami, Hugo,
21
20
Harjoitukset:Yläkenttä
17:30-19:15
uteträning
warm up 17.30, plantid 18-19
21
22
Harjoitukset:Parkin kenttä
17:30-19:15
Uteträning
warm up 17.30, plantid 18-19
23
24
Harjoitukset:Impivaaran jalkapallohalli - bollhall
17:30-19:15
Inneträning
warm up 17.30, plantid 18-19
25
26
22
27
Harjoitukset:Yläkenttä
17:30-19:15
Uteträning
alkulämppä 17.30, kenttä 18-19
28
Harjoitukset:Yläkenttä
17:30-19:15
Uteträning
alkulämppä 17.30, kenttä 18-19
29
30
31
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/mopox/calendar/ical.php?cal=P112008E_4123
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita